Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~Hondziarz

wyżej zdjęcie!


Światełko troszkę nie takie...


ooooo tak, piękna hania. Dobre to jest


a to gdzie?


Dopiero teraz wyczaiłem to zdjęcie.... dobrze ześ go upolował :D


oooo w końcu u Ciebie samochód! Powiem Ci, że wyszło (:


Słoneczko nadaje tutaj dobrego klimatu i ładnie doświetla. Dach galerii ma coś w sobie


Delikatne, ładne, bez zbędnych słów


Zdjęcie ma świetny klimat Już sama miniaturka przyciąga w gąszczu innych zdjęć. Gratulacje.


Przesadzasz z obróbką, nieco lepiej niz na poprzednim, które oceniałem, ale nadal masakra - spójrz na ząbkowanie. Otwarte drzwi a w nich otwarne okno przemawia nad nieprzemyślanym zdjęciem.


Jest zacnie


Według mnie kiepskie porównanie aut... ale powitać Pana z c5g


Jestem na nie, niestety. Jakość, kadr, nieudolne wyostrzenie. Mam wrażenie, że surowe zdjęcie lepiej wyglądało.

Pozdr.


Tło ciekawe, bbsy też Ale kadr nie tym razem niestety. Masz więcej?


Szkoda, że zdjęcie przypadkowe, bo modelka fajna. Draźnią hardcorowe odbicia, a najbardziej to białe auto obok, a szkoda.


Nie lubie pionów w motoryzacyjnej, ale tutaj daje rade


Bez rozpisywania - malinowe!


Pysznie! (: A, że to mój ulubiony model do zdjęć to nawet nie ma prawa mi się nie podobać


Pysznie! (: A, że to mój ulubiony model do zdjęć to nawet nie ma prawa mi się nie podobać


Pysznie! (: A, że to mój ulubiony model do zdjęć to nawet nie ma prawa mi się nie podobać


Hondziarz nr 2 widzę Dobry parkingowy klimat


Smaczna miejscówka, bardzo fajna ściana. Kadr mi również podpasował


dobrzeeee się zestawiło! Szkoda tylko tej ostrości na ferrarce, no ale co poradzić ;p


autko sympatyczne, oświetlenie podziemne też oddaje klimat, ale brakuje tutaj strasznie centralnego szota.


Niedałoby się pominąć tej "figurki" przy tym aucie



1 2 3 4 5 6 ... 41 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt